Маленькі лікарі, або як не боятися лікарні

Це заняття на знайомство з професією лікаря. Дітки на моїх розвиваючих заняттях  вчилися бути окулістами, педіатрами, ветеринарами, медсестрами… Щоб  дітки полюбили цю професію і  не боялись лікарів:) А скільки нових слів ми вивчили, зробили вправ, корисних для наших пальчиків і ручок, виготовили  цікавих поробок своїми руками… і навіть англійською мовою запам’ятали декілька медичних слів.
Ми були на віртуальній екскурсії у дитячій поліклініці (відео-презентація), дивились історію про доброго лікаря Айболіта і були його помічниками. Дітям найбільше сподобалось бути ветеринарами. Вони з такою увагою і любов’ю міряли температуру тваринкам, накладали пов’язки, робили щеплення…

Дещо насторожено поводили себе у кабінеті педіатра. У більшості вже є великий  досвід спілкування з ними і не завжди позитивний. Але коли педіатр добрий  і навіть вітамінки здоров’я дає – то дітки дозволяють себе і послухати,  і температуру  зміряти, і зважити. Сподіваюсь, після занять вони будуть спокійніше поводити себе у подібних реальних ситуаціях. Також їм  сподобалось бути окулістами.
Я вдома вже відчула позитивний результат від цих тематичних занять.  Моя донечка Веронічка після занять, тепер любить міряти температуру, а до цього(їй 2 р. ) не погоджувалась ніяк. Ми це робили лише під час сну.
Під час занять ми робили  такі поробки:
·         1.Шапочку медсестри;
·         2.Дзеркало окуліста;
·         3.Термометр.
P.S:  Якщо колеги -психологи з раннього розвитку зацікавляться  цією тематикою, можу  більш детально поділитись  матеріалами із занять.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook
YouTube
Instagram