Величезне «ДЯКУЮ!» всім учасникам тренінгу 27-28 лютого

Цими вихідними я проводила тренінгову програму-інтенсив для педагогів раннього розвитку та педагогів-дошкільників : « РАННІЙ І ДОШКІЛЬНИЙ РОЗВИТОК ДИТИНИ ВІД 0 ДО 5 РОКІВ».
 Мене переповнює неймовірна радість та вдячність вам за те, що ви щиро цікавитесь дітками,  їхнім вихованням, гармонійними методиками розвитку, сімейною педагогікою та законами Любові, що роблять всіх нас по-справжньому щасливими. Вдячна за те, що кожен з вас прийшов за покликом свого серця, в якому є щира любов до дітей, бажання розвиватися та шукати відповіді на складні питання у житті. Дуже тішить, що серед учасників були не лише педагоги, а й батьки, що прагнуть розвиватися самі, прагнуть зростати разом зі своїми дітьми. І це прекрасно! Заради таких моментів хочеться працювати🙂  Це дуже надихає мене як фахівця, маму, жінку…
Дякую, що кожен з вас дозволив торкнутися краси вашої душі, вашого внутрішнього світу під час терапевтичної роботи та спілкування. Щирість спілкування створила неймовірний простір зростання всіх нас, і мене,  в першу чергу, бо з кожною групою, з кожною ситуацією допомоги іншим людям дивним чином, змінюєшся на краще🙂 У цьому просторі було дуже приємно бачити вашу креативність, живий інтерес, вміння по-дитячому  радіти та розуміння ефективності нетипової моделі спілкування  у системі педагог-дитина-родина, де всі включені і немає місця байдужості, розуміння, що саме такий підхід дає колосальний результат розвитку дитини. Хочеться побажати всім і надалі саморозвитку, розвитку у професії, задоволення від праці  та зростання у своїх родинах.
P.S. Буду вдячна вашим відгукам  у коментарях🙂

3 думки про “Величезне «ДЯКУЮ!» всім учасникам тренінгу 27-28 лютого”

 1. Вертаючись з тренінгу і описуючи свої перші враження, я була схожа на дитину – бо в хід шли махання рук, великі очі і слова захоплення))Зараз вже пішов процес засвоєння інформації, більш глибокий аналіз і запихування в коробочки всіх тих безцінних порад і мудростей, що Ви, Олю, дали нам протягом цього тренінгу.
  Хоч це, можливо, і не професійно, але признаюсь, що часто слухаючи Вас просто милувалась тим світлом, красою і прекрасною дитячістю, якою Вас одарувала природа.) А до жінок при надії я взагалі відношусь дуже трепетно і з абажанням). Це як побути біля джерела чуда.
  Стосовно тренінгу – то він мені був посланий всесвітом, потреба в ньому і ті пробіли знань заважали впевнено розвивати наш етносадочок "Котигорошко". Організатору потрібно знати всі нюанси як педагогічної роботи, так і поварської, фінансової, і тд. А засилля методик і специфіки приватної форми садочка (а відповідно більшої вимогливості) лякало і сковувало творче наповнення моїх ідей. Мені порадили Ваш тренінг з рекомендаціями і захопленими коментаріями) І я дуже рада, що прослухала Ваш курс і отримала ту квінтесенцію практичного досвіду Вашої роботи. Пані Наталя повторювала часто: "Кадри вирішують все", то добавлю – "З Кадром нам всім дуже повезло")
  Цікавим було Все!) А секрет простий – будь-яка теоретична сентенція розкривалась через ситуації з життя, роботи, сімейних перипетій, була Вами пережита особисто і тому була вже справжньою. Коли мене питають враження – найперше, що кажу, я побувала біля потужної людини, творчої і мудрої дівчини, в аурі якої навіть просто посидіти корисно!). Уявляю, які щасливенні дітки у Вас, Олю, на заняттях.
  Отже, за попадання в яблучко потрібними темами і корисними знаннями – величезне спасибі!
  За позитивний настрой і чудове спілкування – людське дякую!
  Вам, Олю, бажаю розвитку всіх починань, натхнення і далі так яскраво бурлити, і отримувати не меншу по яскравості віддачу, здоров'я Вам і всій Вашій сімеєчці!
  Окреме спасибі дівчатам за теплу компанію!
  Дякую!

 2. Доброго дня!Хочу поділитися із вами своїми враженнями стосовно тренінгу « РАННІЙ І ДОШКІЛЬНИЙ РОЗВИТОК ДИТИНИ ВІД 0 ДО 5 РОКІВ». Спершу, хочу відмітити, що було дуже комфортно та приємно знаходитись поміж доброзичливих людей. Тренеру Ользі Колесніковій окрема подяка від мого імені за достатньо інформативний тренінг. Подача інформації була простою і досутпною для мене, оскільки я не маю педагогічного досвіду (без проф. освіти), а також практичних навичок. Для себе дізналася багато нового та корисного. Отримала додаткову інформацію на практичних заняттях та спілкуанні із групою. Вмію розрізнити методики та зможу скористатися ними у житті як вдома із власною дитиною, так і з групою діток. Дуже багато емоцій після першого дня тренінгу. Відчувала себе дитиною, яка ділиться своїми враженнями із захопленням! Другий день тренінгу більш детально закріпив знання, оскільки була не тільки теорія, але й весела практика. Різноманіття ідей та креативності серед учасників, які активно та охоче приймали участь. Дякую за такий цінний досвід. Теми актуальні для усіх та необхідні знання для кожної мами та педагога. Неймовірно щаслива, що потрапила саме до вас! Успіхів та кар'єрного зросту! З повагою, Давиденко Марія.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook
YouTube
Instagram