Я сімейний та дитячий психолог (спеціалізація травматерапевт). Веду особистий прийом у Києві та все більше працюю онлайн. Проводжу терапевтичні психологічні групи, тренінги.
З 2019 року проводжу також супервізії для колег психологів.
Професію психолога обрала дуже свідомо, оскільки це моя друга вища освіта. За першою – я тележурналіст. Працювала на телебаченні більше 7 років.
Своє покликання до професії психолога відчула, коли ми створювали з чоловіком свою родину. Тоді я проходила свою особисту терапію і мені дуже допомогла досвідчений християнський сімейний психолог. Мене вразила її безумовна любов до клієнта і віра у кращі якості людини.
Після консультування з таким психологом з’являлась віра у власні сили, відчуття гармонії та міцнішало бажання змінюватись. Знаєте, є такий вислів, що починай змінювати себе і світ навколо зміниться. Це дійсно так. Так сталося і в моєму житті.
Відкрилось ніби друге дихання. Пройшло переосмислення багатьох цінностей, коли вдалося подолати власні психологічні травми. Разом з цим з’явилося доросле осмислене відчуття своєї місії. Особисто для мене, психолог – це Богом натхненний професіонал, що при бажанні самої людини може допомогти їй змінитися на краще, щоб вона почала жити в гармонії з собою та світом.
ДЕ ВИ НАВЧАЛИСЯ?
Навчаюсь постійно. Без цього неможливо якісно допомагати людям, бо особистість психолога – це його робочий інструмент. Якщо непропрацьовані свої проблеми, то можливості дуже обмежені.
Зараз я закінчила 2 рівень міжнародної післядипломної програми по консультуванню та травматерапії в школі School of Psychology & Counseling в REGENT UNIVERSITY (USA) спільно з Українською теологічною семінарією( 180 годин прямого контакту з клієнтом, 42 год індивідуального наставництва-супервізії, 37 годин групової супервізії).Продовжую навчатися на цій програмі на курсі супервізії.
Тележурналістику я закінчила у Київському міжнародному університеті, де здобула ступінь магістра. Психологію вивчала на факультеті психологїї у Людмили Михайлівни Гридковець в Київському інституті бізнесу і технології (диплом спеціаліста). А більше – на психотерапевтичній групі цієї унікальної жінки (мами 6-х дітей) і надзвичайно досвідченого християнського психолога. Мене зацікавив її цілісний системний підхід та практика. Вже більше 10 років продовжую навчатись у цій групі.
Додаткова освіта в області психотерапії:
- Навички та техніки консультування – 95 годин.
- Теорії консультування -95 годин
- Консультування залежностей -90 годин
- Психопатологія – 90 годин
- Сексуальність та психотерапія сексуальних розладів – 20 годин
- Консультування жертв сексуального насилля – 4 години
- Концептуалізація клінічних випадків та складання Планів допомоги 10 годин
- Терапія прощення – 10 годин
Спеціалізація в області психотерапії:
- Арт-терапія та пісочна терапія (Ліса Ремсі)
- EMDR-терапія (Judy Cabeceiras.)www.emdrhap.org
- Травма та стресогенні розлади. Управління стресом від співчуття. Кейті Т.Ірвін
- Перша психологічна допомога військовим, сім‘ям та дітям.
- Горе та втрата: психологічний супровід та духовні аспекти. Джошуа Краймаєр.
Навчання відбувалось в рамках Післядипломної програми по психологічному консультуванню та травматерапії (Regent University, USA спільно з Українською Євангельською семінарією).
Підвищення кваліфікації:
- Сопричасна християнська психотерапія, Українська асоціація християнської психології. Л.М.Гридковець
- «Казкотерапія і казкоаналіз» (Школа терапевтичної метафори «Доктор казка» м.Київ) викладач Р.Ткач
- «Психологічна робота з асоціативними картами »(Психологічна кризова служба )
- «Казкотерапія дитячих проблем». Л.М. Гридковець
- Психодіагностика. Методика Е.Вагнера (“Тест руки”). Центр психодіагностики та консультування, Вигдорчик М.І., к.мед.наук
- Психодіагностика. Методика “Акцент 2-90” модифікований. варіант опитувальника Шмішека-Мюллера на визначення акцентуації особистості. Центр психодіагностики та консультування, Вигдорчик М.І., к.мед.наук