Послуги

Послуги, які я надаю (очно і онлайн) :

  • Особиста консультація;
  • EMDR-терапія; (короткочасна зі швидким результатом)
  • Сімейна консультація (пари)
  • Консультація дитини (чи батьків з дитиною)
  • Системна розстановка (індивідуальна робота з клієнтом з використанням фігур)
  • Тренінги.

Консультація психолога по skype

Вам не потрібно нікуди їхати, щоб  змінити своє життя на краще вже сьогодні. Залишаючись у зручній та комфортній обстановці для себе, ви можете вгамувати свій душевний біль та знайти  вихід з нелегкої ситуації. Ви  з легкістю можете поспілкуватися з психологом онлайн  та отримати фахову допомогу психолога.

Я надаю психологічну допомогу і підтримку онлайн по Skype, Vsee (міжнародна онлайн платформа для спілкування фахівців  допомагаючих професій. Якість зв’язку в рази краще, ніж по скайп.)

У онлайн-консультації безліч переваг:

Економія часу.

Все, що Вам потрібно, це комп’ютер та інтернет. Ви можете консультуватися з психологом, перебуваючи вдома, у відпустці, в діловій поїздці, на роботі і в кафе, в комфортних звичних умовах .Ви не втрачаєте час на поїздку, нікуди не поспішайте і нікуди не спізнюєтеся.

Гнучкий графік.

Консультація по скайпу дозволяє вибрати оптимальний для вас час спілкування: рано вранці або, навпаки, пізно увечері, в обідню перерву, одним словом, в будь-який зручний для Вас час.

Більше не доведеться відкладати візит до психолога на невизначений час через завантаженість на роботі чи  щільний робочий графік. Ви можете це поєднувати😊

Високий рівень конфіденційності.

Про ваш візит до психолога ніхто не знатиме. Він залишиться у повній секретності. При бажанні, ви можете консультуватися без відео- сигналу – і психолог не побачить Вашого обличчя. Ви можете спілкуватися під псевдонімом – і психолог не дізнається ніяких персональних даних.

Великий вибір.

Онлайн- консультування – відмінний варіант:якщо Ви живете в невеликому місті, де «всі знають всіх». Швидше за все,   ви  не хочете ділитися з місцевим психологом своїми переживаннями.  Ви можете скористатися послугами психолога з іншого міста, з яким ніколи не перетнетеся в звичайному житті, не зустрінетесь  в компанії друзів. Завдяки інтернет-консультуванню, Ваш вибір не обмежується Вашим районом або Вашим рідним містом.

Як отримати консультацію психолога по Skype

Спочатку потрібно залишити заявку в розділі «Записатися на прийом» або можна одразу подзвонитина телефон. Письмова заявка надходить до консультанта і він зв’язується з клієнтом, повідомляє йому логін скайпу на який потрібно дзвонити, узгоджується час і день. Проплата здійснюється на картковий рахунок. Консультація проводиться тільки за повної передоплати і підтвердження оплати у вигляді смс на телефон психотерапевта.

Пісочна терапія – один з найкомфортніших та  найшвидших  способів подолати свої проблеми.

Це справжня подорож в свій внутрішній світ! Практика пісочної терапії показує, що внутрішній стан людини відбивається на зовнішньому плані. Так у  пісочниці   людина вибудовує проекцію свого несвідомого.

Пройшовши через ряд перетворень і змін, людина може скорегувати свій внутрішній стан відповідно до своїх уявлень про гармонію зі світом. В результаті людина отримує доступ до своїх внутрішніх сил і ресурсів, вивільняє енергію життя і набуває впевненості в собі.

Психологічна пісочниця – це особливе середовище. Тут стають явними мрії, тут можна з боку подивитися на непросту життєву ситуацію і розіграти позитивний сценарій ї ївирішення; тут створюється нова реальність, в якій все підвладно творцеві, людині, яка створила картину з піску і мініатюрних фігурок.

Ви хочете дізнатися, про що НАСПРАВДІ Ви думаєте, що НАСПРАВДІ відчуваєте, що НАСПРАВДІ турбує Вашу Душу? Ви легко впізнаєте це у своїх пісочних картинах.

Як виглядає кабінет пісочної терапії?

У спеціально обладнаному кабінеті психолога знаходиться коробка, лоток (ящик). Сам ящик наповнений піском. Така «пісочниця» являє собою простір, в якому клієнт буде створювати свою композицію на актуальний для нього запит (проблему). По периметру кабінету знаходяться відкриті полиці з безліччю фігурок тварин, людей різного віку і професій, предмети інтер’єру, будинків і будівель, природні об’єкти тощо. Все це потрібно для того, щоб у клієнта був достатній вибір символів, в яких він зможе знайти відображення своїх внутрішніх несвідомих образів.

Чому саме пісок?

Створюючи з пісочної маси об’ємні скульптури  та використовуючи фігурки,  можна відчувати себе Творцем. Спілкування з піском дає можливість людині пережити дивну гаму почуттів: від самотності до усвідомлення своєї Великої Творчої Сили.

«Часто руки знають, як вирішити загадку, з якою інтелект боровся марно». К. Г. Юнг.

Як вибудовується сеанс пісочної терапії?

Цей метод дає великий діагностичний і терапевтичний ефект вже на першій зустрічі.

  1. Після того, як клієнт з психологом чітко визначили запит (проблему), з яким хоче розібратися клієнт, психолог пропонує клієнтові вибрати з різноманіття фігурок ті, які зараз привертають його увагу.

Людині пропонується побудувати «свій світ» в пісочниці. Як правило, людиною відтворюється замаскована важлива на даний момент ситуація, проблема, внутрішній конфлікт, які, можливо, не усвідомлюються. Вони з‘являються в пісочниці, долаючи бар’єр свідомості. За збудованому «світі» видно як проблема, так і можливі шляхи її вирішення і причини виникнення.

  1. Після того як композиція збудована, вона обговорюється разом з психологом: «А що це означає?», «Що ви хотіли б змінити?». Коли людина знаходить пояснення своїх переживань, то вона заспокоюється, набуває почуття визначеності і впевненості, потім підсвідомо налаштовується на зміни і швидше знаходить шляхи вирішення проблем.

 

Переваги методу пісочної терапії:

  • Можливість подивитися на себе з боку. Але от питання – як це зробити? Записати себе на відео або аудіо, регулярно дивитися на себе в дзеркало? Але це буде погляд на «видиме». А як бути з «невидимими» внутрішніми процесами? І тут на допомогу приходить пісочниця з мініатюрними фігурками. В контексті пісочної терапії можливість подивитися на себе, на свій внутрішній світ, з боку стає доступною, бо пісочні картини є відбитками нашого внутрішнього стану.
  • Можливість творчих змін. Перетворюючи ситуацію в пісочниці, людина отримує досвід самостійного подолання труднощів як внутрішнього, так і зовнішнього плану. Накопичений досвід самостійних конструктивних змін людина переносить в реальність.
  • Прояв творчих можливостей. В результаті «діалогу» рук з піском і водою відбувається творче самовираження людини, завдяки якому на несвідомо-символічному рівні стає можливим відреагування  внутрішньої напруги і пошук шляхів розвитку.
  • Безпека і екологічність у використанні даного методу. Створення пісочних композицій на відміну, наприклад, від малюнка не вимагає особливих умінь. Зробити щось не так неможливо. Це  особливо важливо для тих, хто звик строго оцінювати себе. Пісочні ігри підходять тим, кому важко втілити свої переживання в слова – наприклад тому, що вони дуже гострі і болючі.

Для кого підходить пісочна терапія

Консультації з застосуванням пісочної  терапії проходять або в індивідуальному порядку (коли клієнт хоче вирішити особисто свою проблему), або в парі або сім’ї (коли варто запит на вирішення проблем у взаєминах).

 Пісочна терапія показала свою ефективність як при роботі з дітьми, так і з дорослими. Для дітей це найбільш природний і звичний вид діяльності – грати з фігурками в пісочниці. Тому процес психологічної допомоги відбувається досить швидко і невимушено. Для дорослих же пісочна терапія – гарний спосіб розслабитися і відчути себе творцем, дати волю своїй уяві і творчим здібностям. За рахунок цього вирішення навіть найскладніших проблем відбуваються набагато легше і цікавіше.

Це справжня подорож в свій внутрішній світ!

Пісочна терапія для дорослих ефективна для:

  • продуктивного розв’язання конфліктів;
  • пошуку себе;
  • звільнення від страхів і комплексів;
  • прийняття зважених життєво важливих рішень.
  • прискорення досягнення поставлених життєвих цілей.

Пісочна терапія для дітей рекомендується, коли у дитини присутні такі симптоми як:

  • страхи
  • агресивна поведінка,
  • тривожність;
  • нетовариськість;
  • стреси, пов’язані з відносинами в сім’ї;
  • неврози;
  • психосоматичні захворювання.

Існують і деякі протипоказання. До них відносяться:

  • епілепсія;
  • алергічні реакції на пісок;
  • захворювання шкіри.
Facebook
YouTube
Instagram